Staňte se naším členem

Nově na magazínu přinášíme možnost registrace. Pokud chcete získat něco navíc, než mohou obdržet běžní neregistrovaní čtenáři nebo příležitostní návštěvníci, staňte se naším členem. Registrace je jednoduchá - během chvilky budete mít přístup ke speciálním funkcím.

Registrace je jednou z mnoha nových součástí, které přichází s přeměnou celého magazínu. Naším cílem do budoucna je utvořit komunitu sportovců, amatérů i profesionálů, odborníků a dalších nadšenců, propojit je mezi sebou a nabídnout jim takové služby, které v České republice a v přilehlých státech momentálně schází.

Po přihlášení do členské sekce získáte snadný přehled o všech svých aktivitách. Uvidíte reakce na vaše komentáře, budete moci sledovat svoje dotazy v poradně a také například ve spolupráci s výživovým poradcem sestavovat individuální jídelníčky a tréninkové plány.

Pokud si současně s registrací vlastního účtu nebo kdykoli později zapnete e-mailová upozornění, budete první, kdo se dozví o nejžhavějších novinkách z našeho magazínu. O svojí e-mailovou adresu se navíc nemusíte bát. Nehodláme jí veřejně zobrazovat, ani se na ní nechystáme zasílat reklamní nabídky nebo jakékoli jiné informace nesouvisející s obsahem a tématickým zaměřením magazínu.

Chceme i nadále přinášet hodnotný nezpoplatněný obsah, zdokonalovat formu, kterou jej zprostředkujeme a vy tak můžete být součástí celého dění a na dalším rozvoji se podílet.

A když se pro registraci nakonec nerozhodnete, nevadí, základní funkce a nabídka obsahu vám zůstane samozřejmě v plné formě přístupná, ať už na magazín přistupujete odkudkoli ze světa přes jakékoli zařízení.

Již mám svůj účet

Chci si vytvořit účet